Odchody vlakov

24. 6. 2018 • 19.00 | Kino Hviezda

Divadlo ŠOK si tento rok pre svojich divákov pripravilo komédiu úspešného českého scenáristu a režiséra Petra Zelenku Odchody vlakov. Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov je výnimočná netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie, no najmä hereckým obsadením Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.  Odchody vlakov sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 90 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou. Hra Odchody vlakov (Odjezdy vlaků) je adaptáciou hry Michaela Frayna Chinamen. Vstupné: 15,00€; Predpredaj: KIC Trenčín, Ticketportal.sk

event-image
{"lat":"48.89428678596174","lng":"18.036811771103658"}

Rána pre maminy

23. 10. 2018 • 9.00 – 12.00 | KreaTivo

Deti predškolského veku pri hre s kockami LEGO DUPLO®  v spoločnosti svojich mamičiek. Pondelok - piatok, od 09,00 - 19,00 hod.
event-image

Klub keramikárov

23. 10. 2018 • 15.00 – 16.30 | KC Aktivity

Keramický krúžok pre deti a mládež od 5 rokov s výučbou základnej práce s hlinou, glazúrou a inými netradičnými materiálmi. Do klubu je možné sa prihlásiť aj počas školského roka. Informácie a prihlasovanie: 0918 561 320  mirka@kcaktivity.sk.
event-image

Powerjoga s Monikou

23. 10. 2018 • 17.00 | Ladies Eclub

Powerjoga pre začiatočníčky aj mierne pokročilé. Nie je potrebná žiadna dokonalosť, stačí chuť a pravidelnosť dopriať si chvíľku pre seba. Cena 3 €, nahlásenie na recepcii (Masaryčky Business Centrum na 2. poschodí) alebo na ...

event-image

Family yoga

23. 10. 2018 • 17.30 – 18.15 | Yoga Shala

Deti, rodičia a dokonca aj starí rodičia objavia v tejto lekcii jogy nový spôsob, ako spolu kvalitne tráviť volný čas. Kurz 15 lekcií, vedie: Miriam Tureková. Info: 0904 363 312, www.yogashala.sk.
event-image

Oflajn 2

23. 10. 2018 • 18.00 | Galéria Vážka

Oflajn je moderný mestský kvíz o histórii a súčasnosti Trenčína a iných zaujímavostiach. Aj v októbri sa stretneme, vypneme mobily, trochu sa zabavíme, niečo sa naučíme a spolu pomôžeme dobrému nápadu. Na veku a vzdelaní nezáleží. Môžete prísť celá partia, smelo však príď aj...

event-image

Jemné cvičenie s relaxáciou

23. 10. 2018 • 18.00 – 19.00 | Kino Hviezda

Pre ženy každej vekovej kategórie na rozcvičenie a uvoľnenie celého tela.  treba: podložku, 2 malé fľašky, loptičku (10 cm). pridať sa dá kedykoľvek. info: 0910 196 456. galatea.violet@gmail.com.
event-image

Parkour & Freerunning pre deti

23. 10. 2018 • 18.00 | Expo Center

Tréningy Parkour & Freerunning pre deti od 5 do 18 rokov. Viac informácií na academy@borntotrick.com alebo tel.č. 0908 166 858. Tréningy prebiehajú na výstavu Expo Center Trenčín v pavilóne 4.
event-image

Kruhový tréning

23. 10. 2018 • 18.15 – 19.15 | Športová hala

Info a prihlasovanie: 0903 449 732.
event-image

Joga pre začiatočníkov

23. 10. 2018 • 18.45 – 20.15 | Gemini Centrum

5-týždňový kurz kde sa naučíme základné princípy cvičenia jogy, dychové a relaxačné techniky | Rezervácie www.geminicentrum.sk/rozvrh, 0944 548 885.
event-image

Timravina studnička

24. 10. 2018 • 9.00 | Trenčiansky samosprávny kraj

Regionálna súťažná prehliadka v prednese pôvodnej slovenskej prózy.
event-image