Odchody vlakov

24. 6. 2018 • 19.00 | Kino Hviezda

Divadlo ŠOK si tento rok pre svojich divákov pripravilo komédiu úspešného českého scenáristu a režiséra Petra Zelenku Odchody vlakov. Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov je výnimočná netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie, no najmä hereckým obsadením Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.  Odchody vlakov sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 90 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou. Hra Odchody vlakov (Odjezdy vlaků) je adaptáciou hry Michaela Frayna Chinamen. Vstupné: 15,00€; Predpredaj: KIC Trenčín, Ticketportal.sk

event-image
{"lat":"48.89428678596174","lng":"18.036811771103658"}

Babi, pošli mi to mejlom

23. 1. 2019 • 8.00 | Knižnica Jaselská

Bezplatná inštruktáž na zvládnutie základov PC a komunikácie prostredníctvom e-mailu pre seniorov. Účasť treba vopred nahlásiť na tel. č. 032 770 83 14.
event-image

Riekankovo

23. 1. 2019 • 9.00 – 10.00 | Materské centrum - KC Stred

Mamička a dieťa sa pri spoločnej hre učia aj riekanky. Vedie Katarína Školová.
event-image

Rána pre maminy

23. 1. 2019 • 9.00 – 12.00 | KreaTivo

Deti predškolského veku pri hre s kockami LEGO DUPLO®  v spoločnosti svojich mamičiek.
event-image

Folklórny klubík Drobci

23. 1. 2019 • 9.00 – 10.00 | KC Aktivity

Tancujeme, spievame, hráme sa, rozvíjame priestorovú orientáciu, rytmus, rečový prejav. Pre deti od 2 rokov. Vedie  Anna Kardošová. Info: anna.kardos84@gmail.com, 0904 927 161.
event-image

Mommie´s English Club

23. 1. 2019 • 10.00 | Materské centrum

Mamy sa rozprávajú po anglicky a deti sa pri nich hrajú. Vedie Veronika Čibenková.  
event-image

DIA mapa

23. 1. 2019 • 15.00 | Centrum seniorov

event-image

Folklórny súbor drobci

23. 1. 2019 • 16.00 | KC Aktivity

Folklórny súbor pre najmenšie deti od 3 do 6 rokov. Ľudové tance, spev, prípravka na pokračovanie záujmovej činnosti detí vo folklórnych súboroch. Vedie  Anna Kardošová. Info: anna.kardos84@gmail.com, 0904 927 161.
event-image

Róbert Margoč: Kolumbia a Peru

23. 1. 2019 • 16.30 | Knižnica

Autentická sonda do Amazonského pralesa, karibských pláží, andskej oblasti Páramo s jedinečným ekosystémom, či niekdajšieho centra svetového obchodu s kokaínom. Spoznajte krajiny všetkých rás prostredníctvom fotografií a zážitkov trenčianskeho cestovateľa Róberta Margoča.
event-image

Klub keramikárov - dospelí

23. 1. 2019 • 17.00 – 20.00 | KC Aktivity

Po absolvovaní kurzu keramiky môžu účastníci navštevovať keramické kluby, kde naďalej rozvíjajú svoju tvorivú činnosť. V klubovom poplatku je zahrnuté lektorné a materiál (rôzne druhy hliny, glazúry, prežah a výpal, nástroje, pomôcky a v prípade záujmu použitie...

event-image

Cvičenie pre tehotné – profylaxia

23. 1. 2019 • 17.00 | Materské centrum - KC Stred

Cvičenie vedie pôrodná asistentka Zuzana Duncová.
event-image