KAM v Trenčíne vo februári

Prvý februárový víkend oslavuje Galéria M. A. Bazovského v Trenčíne 51. narodeniny. Príďte na komentované prehliadky, ktoré vám priblížia aktuálne v ýstavy v galérii. Pre deti sú pripravené tvorivé dielne a nebude chýbať ani netradičná narodeninová torta.

Mestské divadlo Trenčín vo februári zahrá dve hry, ktoré uviedli minulý rok – LakomecSvetový Slovák Štefánik. Práve predstavenie o Štefánikovi budú hrať na Valentína, tak môžete zobrať do divadla aj svoju polovičku. Rovnako na Valentína bude aj koncert Cigánskych diablov a kapely Desmod. Po roku do Trenčína prídu sólisti Donského kozáckeho chóru, ktorí zahrajú a zaspievajú tradičné piesne donských kozákov a známe ruské melódie.

Na Trenčianskom hrade sú od konca januára 2020 dve nové výstavy – Z rozprávky do rozprávky, ktorá poodhaľuje rozprávkový svet, zákulisie a čarovný život divadelných bábok z inscenácií Starého divadla K. Spišáka v Nitre. Druhá výstava Skryté príbehy z múzea predstavuje vzácne exponáty zo zbierok Trenčianskeho múzea.

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!