V roku 2021 sme v KIC privítali viac ako 11 800 návštevníkov

Ako Kultúrno-informačné centrum na Mierovom námestí návštevníkom poskytujeme informácie o kultúre a voľnočasových aktivitách, zabezpečujeme predpredaj vstupeniek na kultúrne a športové podujatia aj predaj cestovných lístkov na diaľkové autobusové spoje.

Okrem toho turistom a návštevníkom informačného centra poskytujeme informácie o pamiatkach, kultúrnych, spoločenských a športových podujatiach, športe a rekreácii, turistických atrakciách a možnostiach trávenia voľného času.

Rovnako rád k nám zavíta každý, kto hľadá informácie o cyklotrasách v okolí mesta, ubytovaní a stravovaní, doprave, službách a podnikoch v oblasti cestovného ruchu, alebo kto potrebuje nájsť vybrané dôležité inštitúcie a úrady.

Škála poskytovaných služieb je naozaj široká, vďaka čomu k nám aj v roku 2021 zavítalo viac ako 11 800 návštevníkov. Teší nás, že naša práca a poskytnuté informácie sú užitočné, ako pre turistov, tak aj pre domácich.
 

 
Celkový priemerný nárast návštevnosti KIC v roku 2021 pri porovnaní s rokom 2020 je 38,21 %. Návštevníkov bolo však v roku 2021 menej ako v období pred pandémiou, no dúfame, že ďalšiu sezónu sa všetko dostane do starých koľají. Napriek obmedzeniam v cestovaní nás svojou návštevou potešilo aj veľa turistov zo zahraničia – v najväčšom zastúpení turisti z Českej republiky a nemecky hovoriaci návštevníci.
 
Ak hľadáte akékoľvek informácie, navštívte náš web Visit Trenčín (visit.trencin.sk)

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!