MiniFARMA Lubina

Ak vaše deti zaujímajú zvieratká, no väčšinu z nich poznajú iba z knižiek alebo obrazoviek, odporúčame vám zobrať ich na MiniFARMU Lubina. Názov nesúvisí s rozlohou areálu, ale napovedá o veľkosti jeho niektorých „obyvateľov“.

Kontaktná minifarma sa odlišuje od ostatných tým, že sa zameriava na chov miniatúrnych hospodárskych zvierat. Stretnete tu roztomilé ovečky, poníky, kozičky a ďalšie druhy, ktoré nesú prívlastok mini. Deti sa môžu na ne nielen pozerať, ale ich aj hladkať, kŕmiť a skúmať, akými činnosťami sa zaoberajú počas dňa. Okrem týchto trpaslíkov sú členmi veľkej zvieracej rodiny aj iné zvieratá štandardnej veľkosti. Dokopy je ich tu viac ako 100. Prekvapiť vás môžu veveričky, poskakujúce z konára na konár alebo v ZOO kútiku môžete navštíviť ježka. Deti upútajú aj kengury červenokrké, s ktorými sa bežne nestretnú ani v zoologickej záhrade. Svojich domácich miláčikov na výlet so sebou však neberte, na farmu totiž nesmú.

Atrakcie na MiniFARME

Pokiaľ si deti (ale aj vy) potrebujú oddýchnuť a načerpať sily na ďalšie dobrodružstvá, pripravená je oddychová zóna, kde zvieratká nemajú prístup. Pre večných neposedkov je k dispozícii vodné ihrisko, slamenné bludisko, vyhliadková vežička, šľapací traktor, detský vozík a ďalšie super tipy na zábavu.

VZDIALENOSŤ Z TRENČÍNA: 40 km

PRÍSTUP: Z Trenčína do Nového Mesta nad Váhom, odtiaľ cez Bzince pod Javorinou do Lubiny. Ďalej podľa smerových tabúľ, farma sa nachádza približne 5 km za obcou Lubina. Autobus chodí až pred Minifarmu, počet spojov je však obmedzený. Nezabudnite hľadať zastávku Lubina – Barina, inak by ste sa dosť prešli.

GPS: 48°49’12“N, 17°42’15“ E

OTVÁRACIE HODINY: Aktuálne otváracie hodiny nájdete na web stránke www.minifarma.sk

VSTUPNÉ: Informácie o vstupnom nájdete na web stránke www.minifarma.sk

KONTAKT:
MiniFARMA Lubina
Lubina 821
Tel: +421 905 443 404
E-MAIL: ahoj@minifarma.sk

WEB: http://www.minifarma.sk/

FACEBOOK: www.facebook.com/Minifarma.sk

GALÉRIA

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!