Sám sebe terapeutom | Webinár
20. 1. 2021 • 18.00 | Online
Vyskočte zo špirály negatívneho myslenia a rozbite vzorce správania, ktoré vás obmedzujú! Trápite sa niekedy zbytočným prívalom otázok, ktoré spochybňujú váš život? Premieľate si donekonečna v hlave svoje chyby a pošmyknutia? Zasekli ste sa niekedy vo svojej hlave a neviete sa vrátiť do stavu spokojnosti? Obávate sa, že vaša mizéria môže prerásť až do úzkosti či depresie? Zoznámte sa s jednoduchou, ale účinnou metódou kognitívnej reštrukturalizácie, ktorá vám pomôže identifikovať nežiadúce vzorce myslenia a zmeniť spôsob fungovania vašej mysle, aby ste sa zbavili bremena negatívnych zmienok o sebe. O tom, čo vieme urobiť sami pre seba a ako si zlepšiť kvalitu života nám porozpráva psychoterapeut Roman Pešek.
Roman Pešek bude pútavo rozprávať o:
– kognitívnej reštrukturalizácii
– úzkostných a depresívnych poruchách
– metódach a spôsoboch svojpomoci
– metóde písania terapeutických listov
– tom, ako sa zbaviť negatívnych myšlienok a vzorcov správania
– identifikácii, ventilácii a spracovaní emocócii spojených s minulými stresujúcimi zážitkami (často z detstva)
Mgr. Roman Pešek
je kognitívno-behaviorálny terapeut, supervízor a lektor s dlhoročnou praxou s individuálnou a skupinovou terapiou klientov s úzkostnými a úzkostne-depresívnymi poruchami. Je tiež predseda pracovnej skupiny pre psychoterapiu v sociálnych službách pri Asociácii poskytovateľov sociálnych služieb Českej republiky. Je členom Českej asociácie pre psychoterapiu a Českej spoločnosti KBT. Je autorom alebo spoluautorom mnohých odborných a populárno-náučných publikácií a článkov. Má vlastnú súkromnú prax a externe spolupracuje s pražskou Psychosomatickou klinikou.
AKO WEBINÁR FUNGUJE?
— Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie.
— Pred konaním webinára vám v deň jeho konania pošleme na e-mail odkaz na Clickmeeting, cez ktorý sa na webinár poľahky pripojíte. Ak si lístok zakúpite v deň konania webinára, odkaz vám zašleme pol hodinu pred jeho začiatkom.
— Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať.
VÝHODY WEBINÁRA:
— Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie.
— Na druhý deň po uskutočnení webinára dostanete k dispozícii záznam.
— Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania.
— Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára.
— Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá rodina.
Odpovede na často kladené otázky nájdete tu: bit.ly/OtazkyOdpovedeWebinare
Vstupenky: bit.ly/Terapeut2001
FB event: https://www.facebook.com/events/193156572472532/
Detská zimná pátracia hra 2025 - Tajomstvá vianočných symbolov
5. 12. 2025 • 0.00 – 6. 1. 2026 | Mierové námestie
Čaro Vianoc pod hradom
5. 12. 2025 • 10.00 – 31. 12. 2025 | Mierové námestie
Vianočné remeselné trhy 2025 sa na námestí otvoria o 10.00 hodine. V...
Čaro Vianoc pod hradom: Strieborný víkend
12. 12. 2025 • 10.00 – 14. 12. 2025 | Mierové námestie
Strieborný víkend v Trenčíne ponúkne bohatý program plný hudby, divadla aj predvianočnej atmosféry. V piatok od 17.00 zaznie unikátne vokálne vystúpenie Voising a o 19.00 sa pridá energická kapela Hudba z Marsu. Sobotňajší program začne o 15.00 vystúpením...
Neboj sa remesla: Zdobenie medovníkov
12. 12. 2025 • 16.30 – 18.30 | KC Kubrá
Čaro Vianoc pod hradom: Voising
12. 12. 2025 • 17.00 | Mierové námestie
Čaro Vianoc pod hradom: Hudba z Marsu
12. 12. 2025 • 19.00 | Mierové námestie
Deadred 25: Bulp + Waterbased + Yellowbrilla (‚DJ‘ set)
12. 12. 2025 • 20.00 | Klub Lúč
Domáci label Deadred si pripomína v decembri 25 rokov svojej existencie a pri tejto príležitosti pozýva na neformálny večierok, na ktorom toto jubileum (čiastočne) oslávi.
Večer otvoria a do svojich unikátnych hudobných svetov vás naživo prenesú BULP a WATERBASED. BULP sa predstaví...
Neboj sa remesla: Maľované vianočné gule
13. 12. 2025 • 9.00 – 11.00 | KC Kubrá
Všetky kurzy sú vhodné pre začiatočníkov, tvorivcov, ktorí sa neboja skúsiť si tradičné remeselné techniky. Kurzy sú organizované pre skupiny min.4 ľudí, nebojte sa preto osloviť známych alebo rodinu a prísť spolu zažiť spoločné tvorenie.
Kedy: 11.12. 17:00-19:00,
13.12....