ArtKino Metro: Vincent musí zomrieť / be2can

16. 12. 2024 • 19.15 | Hviezda

Fran./ Bel., 2023, 115´, r. Stéphan Castang

Je bežný deň a Vincent je v kancelárii a venuje sa svojej práci. Z ničoho nič sa jeden stážista úplne zblázni a bez akéhokoľvek dôvodu na Vincenta zaútočí. Keď sa to stane už po niekoľkýkrát, Vincent je nútený dať sa na útek. Zamieri na vidiek a snaží sa zistiť, čo sa deje a ako môže prežiť vo svete, kde sú nielen všetci proti nemu, ale dokonca sa ho snažia zabiť. V tejto živej nočnej more Vincent stretáva Margaux, čašníčku v bistre, ktorá je milá, očarujúca, ale potenciálne nebezpečná. Tento film je plný násilia - nešetrí sa v ňom krvou, slinami ani výkalmi, ktoré symbolizujú temnú stránku spoločnosti. Sme čoraz sebeckejší a podráždenejší a tento film to všetko satiricky umocňuje.

Prístupnosť od 15 rokov.

Cena vstupenky: 7 €

študenti, seniori: 6 €

členovia FK na základe preukazu: 5 €

{"lat":"48.89428678596174","lng":"18.036811771103658"}

Preber sa !!!

21. 3. 2026 • 10.00 – 11.00 | Mestský park M. R. Štefánika Trenčín

Tréning pre každého kto má rád pohyb. Čaká ťa 60 minút pohybu na čerstvom vzduchu, dobrá energia a komunita ľudí, ktorí chcú pre seba spraviť niečo pozitívne. Pridaj sa a vykročme spolu za zdravším a spokojnejším ja! Na veku ani kondičke nezáleží.

Tréning je zdarma....

event-image

Dirk van den Linden and Friends- NL

21. 3. 2026 • 15.00 | Piano Club

Koncert Dirk van den Linden and Friends- NL - Blues Rock Generations Hattrick

Od 15:00 Prezentácia produktov Hammond a Leslie…

Vstup na prezentáciu voľný!

Počas prezentácie zľava 10 percent na všetky vystavené produkty…

Aspergerov syndróm

21. 3. 2026 • 17.00 | Kaviareň Na Ceste

Prednáška MUDr. Terezy Piatrikovej

event-image

Trenchtown gangsters párty vol. 8

21. 3. 2026 • 19.00 | Klub Lúč

Predstavia sa Septum šejdrem, Štamgasti, V.V.Ú, Driák, ...

event-image

Kartónový otecko

21. 3. 2026 • 19.00 | Posádkový klub

Groteska o tom, čo nás vie pri nedeľnom obede najviac rozvadiť.

Groteska Istvána Tasnádiho sa začína pri slávnostne prestretom stole s dinstigvovanými členmi rodiny. Postupne sa konverzácia dostáva do sfér, o ktorých všetci vedia, že sú nebezpečné, ale nevedia sa

Regionálne stretnutie filatelistov a záujemcov o poštovú známku

22. 3. 2026 • 8.00 | Posádkový klub

Predáte, kúpite, vymeníte. Bezplatné poradenstvo a hodnotenie zbierok známok.

Kontakt: Karol Milan - T: +421 904 134 800, E: karolmilan52@gmail.com

Organizátor: Klub filatelistov Trenčín

event-image

AkvaTera

22. 3. 2026 • 9.00 – 14.00 | Expo Center

Chcete sa stretnúť s tými najčudnejšími zvieratami, ktoré sa dajú chovať doma ?

Príď zažiť medzinárodnú akvaristicko-teraristickú výstavu a burzu do Trenčína!
Na jednom mieste uvidíš stovky druhov zvierat – od najdrobnejšieho hmyzu, cez škorpióny, pavúky, jaštery, hady,...

event-image

Kysuce v Trenčíne

22. 3. 2026 • 14.00 | KS Opatová

Koncert heligonkárov a harmonikárov z Kysúc.

Info na +421 902 091 441.

event-image

Kurzy tradičných remesiel - Neboj sa remesla: Paličkovaná čipka

22. 3. 2026 • 14.00 | KC Kubrá

Na kurze do hĺbky spoznáte paličkovanú čipku, naučíte sa rôzne typy väzieb, ako ich obmieňať, či používať rôzne ozdoby. Lektorka sa vám bude individuálne venovať a náročnosť techniky bude prispôsobovať vašej úrovni.

Ide o celoročný kurz s pravidelným stretávaním raz za...

event-image

Detské rozprávkové Bingo 3

22. 3. 2026 • 15.00 | Hasič!

Detičky si budú na svojich Bingo Kartičkách hľadať a zaškrtávať rozprávky, ktorých ukážky im budeme premietať na plátne. Keď budú mať zaškrtané celé pole, vyhrávajú super výhru. Príďte si s nami zasúťažiť a zažiť nedeľné popoludnie plné zábavy.

event-image