Motokárová hala Trenčín

Príďte si zajazdiť na motokárach, zahrať si UV minigolf alebo si na simulátore zastrieľať, vyskúšať si golf či jazdu na rôznych pretekárskych okruhoch. To všetko na vás čaká na jednom mieste – v Motokárovej hale v Trenčíne.


Elektrické motokáry

V krytej hale na vás čaká 11 švajčiarskych elektrických motokár s multifunkčným volantom, na ktorom môžete sledovať svoj čas z posledného kola. Na motokárach môžu okrem dospelých jazdiť aj deti vyššie ako 125 cm. Dráha má 230 metrov a asfaltový povrch. Profil trate nie je náročný, bez problémov ho zvládnu aj začiatočníci.

Simulátor golfu

Vyskúšajte si plnohodnotný golfový tréning, pri ktorom si môžete vybrať prostredie niektorého zo 40 golfových ihrísk z celého sveta. Vysokorýchlostné kamery zaznamenávajú 100-krát za sekundu pohyb vašej palice a let golfovej loptičky v 3D formáte, takže máte pocit, ako keby ste skutočne boli na golfovom ihrisku. Na základe všetkych údajov simulátor pre vás vytvorí aj videoanalýzu vášho golfového švihu.

Simulátor streľby

Ak si chcete vyskúšať poľovanie na zvieratá alebo streľbu na statické a pohyblivé terče, simulátor streľby je to pravé pre vás. Skutočný zážitok okrem premietaného obrazu vytvára aj doplnený autentický zvuk samotnej streľby, zvierat a objektov, na ktoré strelec strieľa. Môžete si vybrať z 12 streleckých hier.

Pretekársky simulátor

Jazdu na najznámejších pretekárskych okruhoch z celého sveta si vyskúšate na pretekárskom simulátore. Budete sedieť v reálnom kokpite, kde sedačka, volant aj pedále vyzerajú úplne rovnako ako tie v skutočných pretekárskych automobiloch. A aby ste mali reálny pocit ako na pretekoch, nechýba ani zvuk motora.

UV Minigolf

Minigolfové ihrisko s 13 dráhami je celé ponorené do tmy. Osvetľujú ho UV žiarivky, ktoré odrážajú neónové farby na prekážkach, podlahe i dekoráciách na stenách. Minigolf si môžu vyskúšať aj deti od 7 rokov, dobre sa však pri ňom zabavia jednotlivci aj celé skupiny.

Kontakt:
adresa: Zlatovská 1793, Trenčín
tel.: +421(0)32 640 15 89
e-mail: info@tapia.sk
web: elektrickemotokary.sk
Ukáž na mape
Otváracie hodiny:
pondelok: 12.00 - 22.00
utorok: 12.00 - 22.00
streda: 12.00 - 22.00
štvrtok: 12.00 - 22.00
piatok: 12.00 - 22.00
sobota: 10.00 - 22.00
nedeľa: 10.00 - 22.00

 

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!