Večerný piknik v pravekom areáli neandertálcov

Každá večera či piknik v prírode má svoje čaro, najmä ak ho trávite so svojou milovanou polovičkou. Čo takto pripraviť niečo netradičné a zažiť chvíle romantiky ako v časoch dávnych?

 

Vrátiť sa do čias minulých ponúka prostredie Múzea praveku Slovenska v Bojniciach. Ako letnú novinku v roku 2011 pripravilo pre zamilované dvojice špeciálny večerný piknik.
Dvojice pri vchode do areálu obdržia piknikový kôš plný čerstvého jedla, v ktorom nebude chýbať ani fľaša bieleho šumivého vína. Na cestu do praveku budú vystrojení aj dekou a baterkou. Počas večera sa môžu voľne pohybovať v celom areáli pravekého múzea a keďže kapacita je obmedzená, určite si tak nájdu svoje tiché miestečko iba pre seba.
O 21.00 hod. sa dvojice stretnú so sprievodcom a spolu s ostatnými pármi za svetla horiacich fakieľabsolvujú nočnú prehliadku areálu pravekých neandertálcov.
Predpokladané ukončenie večera bude cca o 22.30 hod. Piknik sa bude konať za každého počasia, v prípade dažďa bude možné pokojne „piknikovať“ pod krytým priestranstvom.

Kontakt:
Múzeum praveku Slovenska

Svätoplukova 28, 972 01 Bojnice
Tel: +421 (0) 907/ 752 609
Email: muzeumpraveku@muzeumpraveku.sk
Web: www.muzeumpraveku.sk

Cenník:
Cena pre jednu dvojicu:     49 €

Galéria:

Pošlite tip na tento článok svojim priateľom!